Agroturystyka Tuchów

Witamy w naszej agroturystyce w Tuchowie

Jest nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszym domu

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego w Tuchowie. U nas możesz zachwycić się naturą na nowo. Nasi goście odwiedzają nas o każdej porze roku. W naszym gospodarstwie będziesz mógł zobaczyć jak wygląda nasza codzienność, poznasz nasze zwierzęta, a także dowiesz się więcej o okolicznych terenach i atrakcjach. Dowiedz się więcej, dlaczego warto jechać na wakacje na wsi do naszej agroturystyki Tuchów.

agroturystyka w tuchowie
Agroturystyka Tuchów
Zarezerwuj pokoje już dziś

Nasza oferta

pokój dla pary

Pokój dla pary

- Podwójne łóżko
- Duży balkon

100zł/80zł*

ZA POKÓJ

pokój dla gości

Pokój dla 1 lub 2 osób

- Pojedyncze łóżka
- Biurko do pracy

50zł/40zł*

ZA DOBĘ

pokój dla trzech osób

Pokój dla 3 lub 4 osób

- Pojedyncze łóżka
- Duży balkon

150zł/120zł*

ZA POKÓJ

*Niższa cena dotyczy pobytów powyżej 2 dni.

Podstawowe informacje

Najważniejsze udogodnienia w gospodarstwie:

Co oferujemy?

domowe przetwory

Gospodarstwo ekologiczne

Posiłki w naszym gospodarstwie przyrządzane są tylko z własnych i ekologicznych produktów.

sad jabłkowy

Organiczne uprawy roślin

Nasze gospodarstwo charakteryzuje się głównie organicznymi uprawami zboża i innych roślin.

pola kwiatowe

Tereny zielone

Dookoła naszego terenu znajduje się mnóstwo pól zieleni - w tym malowniczych pól kwiatowych.

pokój z kominkiem

Pokój z kominkiem

Jeżeli potrzebujesz się zrelaksować z bliskimi, to do dyspozycji masz pokój z kominkiem, który pomieści 10 osób.

huśtawka na trawie

Grill, taras, huśtawka

Udostępniamy także miejsce na grilla z ławkami i stołem, a także kilka huśtawek na zewnątrz domu.

hantle do ćwiczenia

Siłownia i kuchnia

Jeśli chcesz coś ugotować sam, zapraszamy do naszej kuchni dostępnej dla każdego a także siłowni.

600

Oferta specjalna

Oferta promocyjna!

Zachęcamy do skorzystania z rabatu na pobyt 10-dniowy

10 dni pobytu z śniadaniem i obiado-kolacją 600 zł za 1 osobę! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowej oferty. Dla naszych gości przygotowaliśmy nowe atrakcje.

Galeria zdjęć naszej agroturystyki w Tuchowie

Opinie naszych gości

Co nowego w agroturystyce tuchowskiej?

sad jabłkowy

Ekologiczna żywność

Nasze gospodarstwo charakteryzuje się organicznymi uprawami. Zdecydowanie jest to jedna z największych atrakcji pobytu na wiejskich terenach. Posiadamy własne kury i krowy, od których mamy świeże jaja i mleko. Różnica w smaku pomiędzy naszymi produktami a sklepowymi jest kolosalna. Możesz także spróbować tradycyjnych nieprzetworzonych wyrobów i konfitur, a także zasmakować słodkich kompotów. Zachęcamy także do upieczenia własnego chleba, który będziesz mógł obserwować jak rośnie.

pasące się owce

Warsztaty "co w trawie piszczy?"

Wakacje na wsi to idealny moment, by nauczyć się jak wyglądają prace w polu i gospodarstwie. Zapoznasz się z otoczeniem i zwiedzisz gospodarstwo. Dowiesz się jak wyglądało zastosowanie dawnych urządzeń służących przygotowaniu zboża. Będziesz mógł pobawić się z naszymi zwierzętami (krowy, kury, psy, koty) a także dowiedzieć się w jaki sposób się nimi opiekować. Nasi goście opisują to jako niezwykłe i niesamowite przeżycie. Jeżeli weźmiesz udział w warsztatach pracy w gospodarstwie, dowiesz się jak wygląda nasza codzienność i jakich przyrządów używamy.

pola kwiatowe

Tereny wiejskie i nie tylko

Nieopodal naszego uroczego miasteczka znajduje się mnóstwo szlaków turystycznych, na które można wybrać się pieszo, konno lub rowerem. Najczęściej wybieraną formą transportu przez odwiedzających jest zdecydowanie przechadzka. Lasy bogate w różnorodną florę i faunę pozwolą Ci na własne oczy ujrzeć piękno przyrody. Na wiosnę zobaczysz przepiękne pola kwiatowe. Możesz zaobserwować zwierzęta takie jak: jelenie, sarny, króliki, jeże i około 140 gatunków różnych ptaków. Najlepsze jest to, że to wszystko możesz obserwować spacerując za domem po naszym ogrodzie:) Nasza działka rozciąga się bardzo daleko, gdzie często pojawiają się dzikie zwierzęta.

liście bazylii w misce

Warsztaty "dzikie zioła"

Podczas spaceru zapoznasz Cię z naszymi uprawami, opowiemy Ci o tradycjach naszej rodziny. Wspólnie będziemy podziwiać urokliwe piękno naszych terenów wraz z bogatą szatą roślinną. Poznasz wygląd, zapach i smak roślin uprawianych oraz dziko rosnących, dowiesz się jakie znaczenie mogą mieć dla zdrowia człowieka. Ta wiedza będzie mogła być utrwalona podczas zabawy kulinarnej, którą przygotowała gospodyni gospodarstwa. Dowiesz się jak powstają nasze przetwory i konfitury a także domowe wino. Nauczysz się samemu przyrządzać wiele potraw i dodatkowo będziesz mógł sam upiec sobie chleb.

Spędź czas ze zwierzętami
Kochamy naturę i jesteśmy przyjaźni zwierzętom

W naszym gospodarstwie agroturystycznym mamy dwa psy – Gretę i Cezara. Uwielbiają się bawić i nie boją się ludzi. Możesz także zaprzyjaźnić się z naszymi pięcioma kotami.

Zachęcamy do głaskania 🙂 

Jak do nas trafić?

Tuchów to małe, urocze miasteczko położone na południu Polski. Znajdujemy się w powiecie tarnowskim. Nasz dokładny adres to: Dąbrówka Tuchowska 76, 33-170 Tuchów. Jest to pierwsza asfaltowa droga zaraz po przeciwnej stronie drogi od niebiesko-żółtego, wysokiego znaku “Tuchów”.  Klikając na adres lub mapę poniżej, automatycznie przekieruje Cię ona do map Google.